Esimesel grupil eksam (edukalt) tehtud. Palun ärge siis unustage tagasisidet andmast kui ÕISis see võimalus avaneb. B1.1 silmas pidades huvitab mind väga kas 2x nädalas kohtuda oli optimaalne või eelistaks jätkajad kohtuda kolmel hommikul.
Kui keegi soovib 15.05 tulla kordama mingit kindlat teemat, siis palun neljapäeval enne 18.00 sellest teada anda.